Z uwagi na rozwój firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Elektryk utrzymania ruchu

kariera

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – warunek konieczny (preferowane automatyka, elektronika),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Rozumienie zagadnień mechanicznych i elektrycznych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej schematów sterowania elektrycznego i projektowania prostych układów sterowania automatyki,
  • Znajomość podstaw instalacji pneumatycznych oraz hydraulicznych,
  • Uprawnienie w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV – warunek konieczny,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn i instalacji produkcyjnych
  • Prowadzenie działań prewencyjnych jak i niezwłoczne usuwanie awarii maszyn, instalacji i urządzeń produkcyjnych
  • Udział w procesach modernizacji maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet opieki medycznej, kartę Multi Sport
  • Dobre warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailową: rekrutacja@cgh.com.pl

lub dostarczenie na adres :CGH Polska Sp. z o.o., ul. Srebrna 39, 85-461 Bydgoszcz