Z uwagi na rozwój firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Kupiec

kariera

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w Dziale Zakupów
  • Doświadczenie w planowaniu zakupów i współpracy z dostawcami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość procesów i narzędzi zakupowych
  • Umiejętności negocjacyjne, dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość Pakietu Ms Office w szczególności Excel
  • Znajomość programów klasy ERP
  • Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Główne obowiązki/odpowiedzialności:

  • Realizacja polityki zakupowej w obszarze materiałów technicznych oraz materiałów non BOM
  • Stała współpraca z dostawcami w zakresie nadzorowania poprawności stosowanych warunków handlowych i cenowych, jakości kupowanych materiałów, terminowości dostaw
  • Sporządzanie zamówień z wykorzystaniem możliwości ekonomicznych wielkość dostaw
  • Współpraca z obecnymi dostawcami, a także poszukiwanie nowych dostawców
  • Przedstawianie inicjatyw oszczędnościowych
  • Dbałość o jakość dostarczanych materiałów
  • negocjacji handlowych
  • Opracowywanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert dostawców
  • Optymalizacja poziomu zapasów w obszarze odpowiedzialności
  • Analiza rynku materiałów szybko rotujących
  • Rozliczanie faktur zakupowych
  • Współpraca z Działem Produkcji, Utrzymania Ruchu oraz Działem Technicznym

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailową: rekrutacja@cgh.com.pl lub dostarczenie na adres: CGH Polska Sp. z o.o., ul. Srebrna 39, 85-461 Bydgoszcz