Wstępnie zmontowane i konfigurowalne

Kompaktowe stacje są odpowiedzią CGH na zapotrzebowanie na stacje benzynowe, które są proste w budowie i gwarantują szybkie uruchomienie w miastach i wzdłuż dróg krajowych w dowolnej części Świata.

Konstrukcja Compact stacji opiera się na dwóch głównych celach:

  • całkowicie wstępnie zmontowany i testowana w fabryce
  • prosty montaż na miejscu

Możliwość składowania paliwa wynosząca od 30 do 120 m³ uzyskuje się z jednego zbiornika lub dwóch zbiorników, zainstalowanych obok siebie w wykopie. Zbiorniki są zawsze dwuścienna oraz wielo-komorowe, aby pomieścić 3 do 4 różnych gatunków paliw.

Zbiorniki są zgodne z normą EN 12285-1.

KOMPAKTOWE STACJE

Centralny kanał montażowy przyspawany do zbiornika jest zabezpieczony z zewnątrz powłoką Endoprene, zawiera orurowanie oraz wszystkie komponenty stacji włącznie z pokrywami włazów, ramy montażowe pod jeden lub dwa dystrybutory i studzienkę centralnego zlewu paliwa.

Istnieje możliwość wbudowania kolektora umożliwiającego w przyszłości zmianę rodzaju paliw dla każdego dystrybutora.

Zbiornik posadowiony jest na szybkim fundamencie speed chassis zintegrowanym z ramą na której posadowiona jest wiata stacji.

Rama jest zaprojektowane tak, aby uwzględniać reakcję słupów wiaty bez przenoszenia siły na zbiorniku.

W wersji z dwoma zbiornikami Compact Station, jest zaprojektowana rama ułatwiająca dopasowanie i zapewniająca prawidłowe ułożenie głównego i wtórnego zbiornika w wykopie.

Wszystkie rurociągi o odpowiedniej długości i zakończone złączkami są częścią dostawy tak samo jak rury oddechowe, pokrywy włazów i inne akcesoria.

Ponieważ stacje kompaktowe są zbudowane zgodnie ze specyfikacją klienta, nie wahaj się skontaktować CGH Polska w celu uzgodnień technicznych i możliwości.

Kompaktowe stacje - rysunek