Międzynarodowa grupa CGH Group zajmuje się tworzeniem oraz dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań na rynki całego świata. W naszej szerokiej ofercie znajdują się zbiorniki przemysłowe ciśnieniowe, magazynowe i procesowe na różne ciecze i środki chemiczne, a także na materiały ciekłe zapalne, a także magazynowe i procesowe na materiały żrące i trujące. Jako producent zajmujemy się wykonywaniem zbiorników zarówno według własnej dokumentacji, jak i tej przedstawionej przez naszych odbiorców.

Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z przykładowymi realizacjami w Polsce oraz za granicą. Mamy tutaj m.in. zbiorniki przemysłowe na ropę naftową, do alkoholu, do zasilania agregatów prądotwórczych, na oleje silnikowe oraz wiele innych projektów. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno międzynarodowe, jak i lokalne firmy. Nasza produkcja w Polsce odbywa się w Bydgoszczy. Posiadamy liczne certyfikaty, które poświadczają wysoką jakość dostarczanych przez nas rozwiązań, a także korzystamy z nowoczesnych technologii.

Niezawodne zbiorniki przemysłowe

Zbiorniki przemysłowe, które dostarczamy jako producent, zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, zgodnie z normami odpowiednimi ze względu na przeznaczenie zbiorników. Bierzemy pod uwagę także normy zakładowe naszych klientów. Dzięki temu dostarczamy niezawodne oraz wytrzymałe konstrukcje. Jako producent dbamy także o stosowanie powłok antykorozyjnych oraz innych rozwiązań, zapewniających ich długotrwałe użytkowanie.

Oferujemy zbiorniki:

Pomoc naszych specjalistów

Jako producent staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy decydują się na zakup naszych rozwiązań. Z tego względu zachęcamy do rozmowy z naszymi specjalistami, którzy udzielą informacji o innych rozmiarach zbiorników przemysłowych, niż te zaprezentowane na stronie i o wyposażeniu opcjonalnym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a także do kontaktu pod numerem +48 52 370 66 91 lub poprzez mail: info@cgh.com.pl. Jesteśmy pewni, że wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na ewentualne pytania.

Zbiorniki przemysłowe, zbiorniki na materiały żrące i trujące