Zbiorniki jedno i dwupłaszczowe stalowe wg EN 12285 z zatwierdzeniem UDT, GUM oraz w zależności od wersji zatwierdzone przez TUV Nord, TDT, WDT, SVTI

Możliwe wykonanie wg normy AD2000, DIN 6608, DIN6616.

CGH Polska jest od lat czołowym producentem zbiorników stalowych w Europie. Klientami są największe koncerny naftowe oraz duże i średnie przedsiębiorstwa, zarówno z Polski, jak i zagranicy.  Początki firmy sięgają lat 90-tych XX wieku i od tego czasu produkujemy w zautomatyzowanym procesie bezpieczne i ekologiczne dwupłaszczowe zbiorniki do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych. Zbiorniki opcjonalnie wyposażone są w armaturę przeciw-przelewową, kontrolno-pomiarową oraz monitoring wycieku. W standardzie zbiorniki posiadają poliuretanową szczelną izolację antykorozyjną. Możliwe są różne systemy antykorozyjne zabezpieczające od wewnątrz w zależności od medium.

Oferujemy następujące typy zbiorników paliwowych:

 • Zbiorniki podziemne dwupłaszczowe – zbiorniki na paliwo magazynują substancje szkodliwe dla wód gruntowych. Są to ekologiczne rozwiązania i pomagają chronić środowisko.
 • Zbiorniki jedno i dwupłaszczowe do magazynowania AdBlue – są one bezpieczne dla środowiska i wykonane ze stali węglowej oraz nierdzewnej. Dodatkowo mają powłokę odporną na AdBlue.
 • Stacje kontenerowe – pozwalają magazynować substancje paliwowe i AdBlue. Poza tym zapewniają także dobrą kontrolę zużycia.
 • Zbiorniki do biopaliw – takie produkty wykonane są ze stali o bardzo wysokiej jakości. Na naszej stronie można zapoznać się z przykładową realizacją.
 • Zbiorniki do paliw lotniczych – w naszej ofercie znaleźć można również zbiornik na paliwo lotnicze. Jest to model naziemny z wytrzymałej i odpornej stali.

Zbiorniki dwupłaszczowe są przeznaczone do magazynowania produktów:

 • Na stacjach paliw – w ofercie dostępny jest zbiornik paliwowy na stację. Jest to rozwiązanie z powodzeniem wykorzystywane na całym świecie.
 • Na bazach paliw – nasza firma wykonuje podziemne oraz dwupłaszczowe produkty doskonałe dla baz. Na stronie można zobaczyć przykładową realizację.
 • Na lotniskach – u nas można zakupić produkty, które służą do magazynowania paliwa na lotniskach. Są one od wewnątrz pokryte farbą epoksydową.
 • Do celów grzewczych – dostępne produkty pozwalają na przechowywanie substancji paliwowych do celów grzewczych. Doskonale sprawdzą się one w przemyśle.
 • Do magazynowania produktów chemicznych – w ofercie dostępne są cysterny, które sprawdzają się do magazynowania produktów chemicznych. Są wykonane z wytrzymałej stali.
 • Do magazynowania materiałów produkcji – w asortymencie mamy także cysterny, które służą do przechowywania materiałów produkcji. Znajdą one zastosowanie w przemyśle.
Zbiorniki paliwowe, zbiorniki na materiały ciekłe zapalne

W ofercie firmy CGH znaleźć można odpowiedni zbiornik paliwowy, który sprawdzi się m.in. na stacjach, na lotniskach czy do przechowywania substancji do celów grzewczych. Wszystkie produkty tu dostępne wykonane są ze sprawdzonych i wytrzymałych materiałów oraz posiadają niezbędne atesty, a także certyfikaty. Te wyroby paliwowe są stalowe, a także kwasoodporne, dzięki czemu doskonale radzą sobie nawet w bardzo wymagających warunkach. Można tu znaleźć zbiorniki na paliwo o różnych konstrukcjach, które są jednopłaszczowe, dwupłaszczowe oraz podziemne i naziemne. Zapraszamy do wyboru najnowocześniejszych produktów do magazynowania paliwa o wysokiej jakości, które są trwałe, ekologiczne, a także bezpieczne.