Bezpieczeństwo:

AdBlue 32,5% wodny roztwór mocznika, pozwala na spełnienie norm emisji gazów Euro 4, Euro 5 i Euro 6 w samochodach ciężarowych nowej generacji. Środek redukcyjny szkodliwych cząstek spalin w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych w technologii SCR.

Produkowane przez nas zbiorniki AdBlue charakteryzują się dwupłaszczową konstrukcją, która pozwala kontrolować ewentualne wycieki co sprawia, że są one bezpieczne dla środowiska. Dzięki innowacyjnej powłoce wewnętrznej na AdBlue udzielamy 3-letniej gwarancji na zbiorniki do Adblue. Oferujemy także kompletną armaturę do zbiorników oraz możliwość indywidualnych zamówień na stacje kontenerowe.

Dane techniczne:

  • Wykonane zgodnie z normą EN 12285
  • Materiał podstawowy – stal węglowa, opcjonalnie płaszcz wewnętrzny wykonany ze stali 304
  • Króćce stal nierdzewna
  • Pokrycie zewnętrzne – zbiorniki naziemne – 3 lata gwarancji – zbiorniki podziemne – 10 lat gwarancji
  • Pokrycie wewnętrzne – powłoka odporna na AdBlue – 3 lata gwarancji
  • Zbiorniki naziemne opcjonalnie wyposażone w grzałkę elektryczną oraz osłonę słoneczną
  • Pojemności zbiornika 1 m3 – 100 m3

Zbiorniki do AdBlue

Zbiorniki do AdBlue

Zbiorniki podziemne do AdBlue

Zbiorniki naziemne do AdBlue

Międzynarodowa Grupa CGH Group obsługuje zarówno rynki Europy, jak i Afryki, a także Azji. Produkowane są tutaj stalowe zbiorniki, które służą do magazynowania chemii przemysłowej, wody, paliw oraz gazu LPG. Wykorzystywane przez nas materiały to gwarancja niezawodności i wytrzymałości. Używamy gatunków stali, które spełniają określone normy, w zależności od przeznaczenia naszych wyrobów. Produkcja w Polsce ma miejsce w Bydgoszczy i to tutaj powstają także zbiorniki do AdBlue.

Jedną z kluczowych kwestii, o którą dbamy w naszej firmie, jest wytwarzanie produktów bezpiecznych dla środowiska. Z tego względu kupując zbiornik AdBlue można mieć pewność, że dwupłaszczowa konstrukcja umożliwi kontrolę potencjalnych wycieków. Poza tym produkty zostały wykonane zgodnie z normą EN 12285 i są odporne na działanie tej substancji, dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki wewnętrznej.

Zbiornik na AdBlue – sprawdzone i niezawodne rozwiązanie

AdBlue jest substancją, która charakteryzuje się podatnością na wysoką korozyjność, a także niewielkim zakresem temperatur, w których może być magazynowa. Ze względu na to, nasze zbiorniki zostały specjalnie opracowane i tworzą odpowiednie warunki do przechowywania tej substancji. Dodatkowo w przypadku elementów naziemnych zastosowana została osłona słoneczna, która stanowi ochronę dla właściwości substancji znajdującej się wewnątrz. Poza tym produkty są odporne również na zmieniające się warunki atmosferyczne, a także wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

Spełniamy wymagające oczekiwania

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy decydują się na zakup naszych rozwiązań. Z tego względu oferujemy możliwość przyjęcia indywidualnych zamówień na produkty. Poza tym każdy zbiornik na AdBlue, opatrzony będzie także gwarancją, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla klientów w razie wystąpienia ewentualnych problemów. W przypadku pokrycia zewnętrznego w elementach podziemnych, jest to aż 10 lat. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a także do kontaktu pod numerem +48 52 370 66 91 lub poprzez mail: info@cgh.com.pl. Jesteśmy pewni, że wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na ewentualne pytania.