kwiecień 2019

W branży paliwowej coraz większy nacisk kładzie się na elastyczność i mobilność. W rezultacie CGH dostarcza coraz więcej zbiorników naziemnych i rozwiązań „pod klucz” dla stacji paliw przeznaczonych dla samochodów ciężarowych.
Zaletą zbiornika naziemnego jest to, że łatwiej go przenieść w nowe miejsce. Dlatego też większość dostarczanych przez nas zbiorników pod stacje samochodowe to zbiorniki „przenośne i gotowe do użycia”, co umożliwia ich łatwą instalację, uruchomienie i ewentualnie przeniesienie w inne miejsce.
Należy podkreślić, że CGH oferuje swoim klientom pełen pakiet rozwiązań dodatkowych: platformy dozujące, dachy zabezpieczające dozowniki, szafy napełniające, szafy elektryczne, bariery ochronne, jednostki Adblue z ogrzewaniem, kolektory przepełnieniowe itp. Jesteśmy zawsze otwarci na opracowywanie nowych rozwiązań, zgodnie z Państwa wymaganiami.
Pamiętamy, że dla naszych klientów kluczowe znaczenie ma minimalizacja kosztów inwestycyjnych poprzez skrócenie czasu instalacji i konfiguracji oraz ograniczenie czasu przestojów do absolutnego minimum.
Jesteśmy dumni i szczęśliwi widząc nasze rozwiązania pomyślnie wdrożone u Klienta.

Grupa CGH koncentruje się na stacjach naziemnych przeznaczonych dla samochodów ciężarowych

Grupa CGH koncentruje się na stacjach naziemnych przeznaczonych dla samochodów ciężarowych