kwiecień 2019

CGH Nordic A/S dostarczyła pierwszą partię zbiorników (z puli 49 sztuk) firmie budującej nowy zakład do mieszania olejów smarnych. Są to zbiorniki o pionowej konstrukcji i różnej objętości (od 15 m3 do 60 m3). Zakres dostawy obejmuje również kompletne konstrukcje stalowe z poręczami, drabinami, platformami i schodami do zbiorników. Pełną dokumentację – rysunki zbiorników i platform – przygotowano w technologii 3D.
Naszym klientem jest globalna grupa o niemieckich korzeniach, która od ponad 85 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą środków smarnych i produktów pokrewnych. Posiadając 58 oddziałów i zatrudniając ponad 5000 pracowników na całym świecie jest wiodącym niezależnym dostawcą środków smarnych.
Obecnie firma buduje nową nowoczesną mieszalnię. Produkcja zostanie przeniesiona ze starej fabryki, gdy tylko zakład będzie gotowy.
Nowa fabryka będzie jeszcze bardziej wydajna i zaawansowana niż istniejący zakład i będzie produkować smary na rynek szwedzki, norweski, duński i fiński. W tym nowym obiekcie znajdą się magazyny produktów gotowych oraz pomieszczenia do prowadzenia kontroli jakości oraz prac badawczych i rozwojowych.
Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani jako dostawca w ramach tego projektu. Współpraca z takim potentatem biznesowym daje wiele satysfakcji.

Zbiorniki dla producenta olejów smarnych