CGH Polska sp. z­ o.o.

Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej CGH Group, działającej na rynkach Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu i ­Rosji. Początki firmy sięgają lat 90-tych XX wieku, kiedy to jako CGH International rozpoczęliśmy w Polsce produkcję – we w pełni zautomatyzowanym procesie – bezpiecznych i ekologicznych dwupłaszczowych zbiorników do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych.

CGH Polska jest od lat głównym producentem zbiorników stalowych w Europie. Do naszych klientów należą koncerny naftowe oraz duże i małe przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości, posiadające wymagane przepisami certyfikaty i atesty.

Dzięki ciągłemu rozwojowi, w naszej ofercie znajdują się obecnie przeróżne typy zbiorników ze stali węglowej i kwasoodpornej: podziemne i naziemne, jednopłaszczowe i dwupłaszczowe, ciśnieniowe i bezciśnieniowe, poziome i pionowe, izolowane i podgrzewane, retencyjne na wodę i na powietrze, hydrofory, aeratory i separatory. Na potrzeby naszych zagranicznych klientów wytwarzamy stacje kontenerowe i osprzęt do zbiorników. Ofertę uzupełniają elastyczne rury ciśnieniowe, przeznaczone między innymi do gazu LPG oraz do ropy naftowej.

CGH Nordic, spółka-córka CGH Polska w Danii, zajmuje się dystrybucją naszych produktów na terenie Skandynawii.

CGH Belgium, spółka-córka CGH Polska w Belgii, oferuje m.in. rury ciśnieniowe LPG, przepusty rurowe EasyFit, pokrywy kompozytowe MwayPro, kolektory rurowe oraz osprzęt i akcesoria związane z przechowywaniem i przesyłem cieczy niebezpiecznych.

CGH Polska