CGH Polska sp. z­ o.o.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy kapitałowej CGH Group, działającej na rynkach Europy, Afryki i Azji. Początki firmy sięgają lat 90-tych XX wieku, kiedy to jako CGH International rozpoczęliśmy w Polsce produkcję – we w pełni zautomatyzowanym procesie – bezpiecznych i ekologicznych dwupłaszczowych zbiorników do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych.

Przez lata rozwoju, CGH Polska stała się uznanym liderem i głównym producentem zbiorników stalowych w Europie. Nasi klienci to nie tylko międzynarodowe koncerny naftowe oraz krajowi i zagraniczni przedsiębiorcy, handlujący paliwami, ale też międzynarodowe i lokalne firmy przemysłowe, handlowe i usługowe z różnych branż, dla których zbiorniki stanowią część infrastruktury. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości, posiadające wymagane przepisami certyfikaty i atesty, a nasi inżynierowie potrafią zaprojektować rozwiązania, zgodne z wymogami danego kraju.

W naszej ofercie znajdują się obecnie przeróżne typy zbiorników ze stali węglowej i nierdzewnej, o pojemnościach od kilku do aż 600 m3: podziemne i naziemne, jednopłaszczowe i dwupłaszczowe, ciśnieniowe i bezciśnieniowe, poziome i pionowe, izolowane i podgrzewane, retencyjne na wodę i na powietrze, hydrofory, aeratory i separatory. Na potrzeby naszych zagranicznych klientów wytwarzamy stacje kontenerowe i osprzęt do zbiorników. Ofertę uzupełniają elastyczne rury ciśnieniowe, przeznaczone między innymi do gazu LPG oraz do ropy naftowej.

CGH Nordic, spółka-córka CGH Polska w Danii, zajmuje się dystrybucją naszych produktów na terenie Skandynawii.

CGH Belgium, spółka-córka CGH Polska w Belgii, oferuje – oprócz zbiorników – także rury ciśnieniowe LPG, przepusty rurowe EasyFit, pokrywy kompozytowe MwayPro, kolektory rurowe oraz osprzęt i akcesoria związane z przechowywaniem i przesyłem cieczy niebezpiecznych.

CGH South Africa, spółka-córka CGH Polska w RPA. Producent zbiorników stalowych, dostarczających je do klientów w RPA, Lesotho, Botswanie, Zimbabwe, Mozambiku, Namibii, Suazi i na Madagaskarze. Firma ta sprzedaje również europejskie materiały i komponenty zbiornikowe, a także elastyczne rury ciśnieniowe LPG.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszych produktach, umieszczonymi na stronie internetowej oraz do kierowania pytań do naszych pracowników. KONTAKT